15:30 a 17:15 Aula Jungmannova 1, FPe Plzeň
19:00 Velké divadlo J.K. Tyla
19:00 Nové divadlo J. K. Tyla
19:00 Nové divadlo J. K. Tyla
19:00 Nové divadlo J. K. Tyla
19:00 Velké divadlo J.K. Tyla
Lázeňský dům Prusík
Konstantinovy lázně
20:00
Písně Jana Masaryka,
Jaroslava Ježka, Moravská lidová píseň
20:30, 21:30
17:00 adventní koncert na podporu kostela
17:00 kaple ZŠML
žáci ZŠML a Jana
Hoffmannová
Lidové písně
19:00 djkt
3.11.2019 Představení nového CD "Souznění..."
10:30 Západočeská galerie, Výstavní síň Masné krámy
Lidová muzika
hosté:
Folklórní soubor Jiskřička
MgA. Tomáš Kořínek
19:00 djkt
19:00 djkt
zámek Sokolov 10:20
19:00 djkt
19:00 djkt
21.9.2019 Svatby Sokolov
zámek Sokolov 10:20
17:00 plzeňská radnice - Mázhaus
výběr písní Jaroslava Ježka
Divadlo Josefa Kajetána v Plzni
10:00, 12:15
10:00 Měšťanská beseda v Plzni
10:00 Měšťanská beseda v Plzni
11:00 internáty Skvrňany
19:30 Jurkovičův dům
Muzikálové melodie
17:30 Moving Station
14:00 djkt
19:00 djkt
19:30
Jurkovičův dům
Konstantinovy lázně
19:00 djkt
19:00 djkt
17:00 djkt
aula Fpe Veleslavínova, Plzeň 14:45, 16:00, 17:15
20:00
17:00 kaple ZŠML
A. Dvořák - Biblické písně - výběr
Princ
egyptský - When you believe
Chrám matky Boží - Chraň Bůh ty bídné
19:00 divadlo J. K. Tyla
15:30 Internáty na Skvrňanech, společenský sál
Jan
Masaryk - Lidové písně
Divotvorný hrnec- Tam za tou duhou, Jakpak je dnes u nás doma, S čertem si
hrát
Internáty Skvrňany 11:00
Jan Masaryk - Lidové
písně
19:00 DJKT Plzeň
19:00 DJKT Plzeň
19:00 DJKT Plzeň
14:00 DJKT Plzeň
zámek Kozel
zámek Kozel
Kyšice
14:00 Česká státní hymna, Ach, synku, synku
16:00 Písně Jana Masaryka
zámek Sokolov 10:00
11:45 - 12:15 Proluka
Lidové písně Jana Masaryka
19:00 DJKT Plzeň
19:00 DJKT Plzeň
10:00
Kaple ZŠML
A. Dvořák - Biblické písně - výběr
21.7.2018 Svatby Sokolov
Zámek Sokolov 10:00
pořadem provází Tamara Salcmannová; Manětín 19:00
Zámek Sokolov 10:40
zámek Sokolov, klášter Sokolov
10:15 Měšťanská beseda v Plzni
10:00 DJKT v Plzni
12:15 DJKT v Plzni
zámek Sokolov
19:00 DJKT Plzeň
Klášter Paduánů v Sokolově
10:00 Měšťanská beseda v Plzni
19:00 DJKT Plzeň
10:00 kaple ZŠML v Plzni Moravská lidová píseň
19:00 DJKT Plzeň
11:00 Internáty Plzeň - muzikálové melodie
zámek Sokolov, 10:00
19:00 DJKT Plzeň
zámek Sokolov, 11:40
19:00 DJKT Plzeň
10:30 Výstavní síň Masné krámy
Abeceda v
muzikálu
19:00 DJKT Plzeň
zámek Sokolov, 9:40
19:00 DJKT Plzeň
Senát české republiky, Praha
17:00
10:00 Česká státní hymna
Společenský sál - Internáty
Skvrňany
18:00 Městské muzeum, Stříbro - Duo H&B
zámek Sokolov, 10:00
19:00 Velké divadlo J. K. Tyla v Plzni
19:00 Velké divadlo J. K. Tyla v Plzni
17:00 česká lidová muzika, "Ježkoviny"
14:45 Aula,
Jungmanova 1, Plzeň
Státní hymna, Gaudeamus igitur
18:00 Galerie 13,
Plzeň
Písně z k poetickému divadlu
zámek Sokolov, 13:00
14:30 Prodaná nevěsta
19:30 Prodaná nevěsta
19:30 Prodaná nevěsta
18:00 Galerie v Chebu
16:00 sál Internáty, Skvrňany
host: Jan
Fraus
operní a muzikálové duety
18:00 Západočeská galerie, Výstavní síň Masné krámy, Pražská
18
Zazní: Lidové písně, písně Jaroslava Ježka, muzikálové melodie
muzikálové melodie, operní árie, lidové písně, písně V&W
zámek Sokolov, 10:00
Radnice města Plzně, 16:00
10:00 kaple ZŠML
Biblické písně -
výběr
16:00, sídlo společnosti Changroup, muzikálové melodie
zámek Sokolov, 10:20
Zámek kozel
9:30, 12:00, 14:30
Zámek kozel
9:30, 12:00, 14:30
Radnice
města Stříbro 18:00
lidové písně, muzikálové melodie
klášter Sokolov, 10:00
22.7.2017 Svatby Sokolov
zámek Sokolov, 10:40
Zámek kozel
9:00, 11:30, 14:00, 16:30
Divadlo Josefa Kajetána v
Plzni
10:00, 12:15, 14:30
10:15 Měšťanská beseda v Plzni
klášter Sokolov, 10:00
klášter Sokolov, 11:00
22:30 Letem světem - doprovodný program k mluvenému pořadu
Svatby Sokolov,
zámek Sokolov, 11:00
10:00 Měšťanská beseda v Plzni
zámek Sokolov, 11:20
19:00 divadlo J. K. Tyla
19:00 divadlo J. K. Tyla
16:00 Západočeská galerie, Výstavní síň Masné krámy
Městské muzeum ve Stříbře v 18:00
20:00
19:00 Klášter Paduánů, Sokolov
zámek Sokolov, 10:20
18:00 Galerie výtvarného umění v Chebu
20:00 Nové divadlo
20:00 Papírna Plzeň
15:30 Internáty Plzeň, Skvrňany
20:00 Nové divadlo v Plzni
ZŠ
Martina Luthera - Kaple
16:00 Truvérská mše, Panna Maria
20:00 Nové divadlo v Plzni
10:40 Zámek Sokolov
20:00 Nové divadlo v Plzni
16:00 Radnice Plzeň
19:00 Divadlo J. K. Tyla
19:00 Hornický dům
Sokolov - divadlo
Somewhere - West Side Story
Tonight - West Side Story
árie Carmen -
Seguidilla
14:00 Velké divadlo J. K. Tyla v Plzni
20:00 Nové divadlo
20:00 Nové divadlo
20:00 Nové divadlo
20:00 Nové divadlo
20:00 Nové divadlo
10:00 Bohoslužba ke 25 výročí založení školy
Panis Angelicus
20:00 Nové divadlo
20:00 Nové divadlo, sbor
20:00 Nové divadlo, sbor
8:30, 11:15, 13:30 Divadlo J. K. Tyla
10:00 Měšťanská beseda
18:30 kostel sv.
Anny, Kynšperk nad Ohří
3x Ave Maria (Gounod/Schubert, Caccini)
10:00 Měšťanská beseda
C. Carissimi - Vittoria, Vittoria
G. Bizet - árie
Carmen (Seguidilla)
J. Ježek - Život je jen náhoda
18:00 Planetárium - árie Carmen, Jsi můj pán, Tonight
Západočeská
galerie, Výstavní síň Masné krámy
Písničky Osvobozeného divadla, moravské
lidové
18:45 muzikálové melodie, moravské lidové
Zámek Lužany
Muzikálové melodie
Zámek Sokolov
Městský dům kultury Sokolov
19:00 MDK klub "M"
18:00 restaurace Artamo
písničky J. Ježka
árie Carmen, Memory - Cats
od 20:00
Muzikálové a jiné melodie v průběhu
večera
19:00 klášter Paduánů v Sokolově
15:00
Jana Hoffmannová - mezzosoprán
Jan Fraus - bas
W. A. Mozart -
duet Dona Giovanniho a Zerliny z opery Don Giovanni
C. Franck - Panis Angelicus
B. Smetana -
árie Kecala z opery Prodaná nevěsta
G. Bizet - árie Carmen z opery Carmen
B. Smetana - árie
panny Rózy z pery Tajemství
18:00 GAVU Cheb
Překvapení na tančírně ;-)
20:30 Papírna Plzeň
17:00 Kostel sv. Bratří, Jižní předměstí
Ave Maria -
Bach/Gounod
Gloria
Chtíc aby spal
Tichá noc
Narodil se Kristus pán
17:00
muzikálové melodie
Kaple u Lutheránů
v 16:30
G. Caccini - Ave Maria
C. Franck - Panis
angelicus
Radnice města Plzně 12:00
20:00
muzikál Bídníci - Píseň samotářky, Má knížko
snů
18:00 Foye divadla J. K.. Tyla v Plzni
Otmar Mácha -
Zpěvy Horňácka (výběr)
Pavel Samiec - Když po poli chodí smuténka
Zdeněk Lukáš - Liturgické
zpěvy
Jana Hoffmannová - mezzosoprano
Jan Fraus - bas
Hana Bezděková -
klavírní spolupráce
Z. Lukáš: Liturgické zpěvy
A. Dvořák - Biblické písně (výběr)
G.
Caccini - Ave Maria
A. Dvořák - Ave Maria
P. Samiec - Když po poli chodí smuténka
C. Franck
- Panis Angelicus
A. Dvořák - O sanctissima
Obřadní síň Sokolov
Obřadní síň Sokolov
Obřadní síň Sokolov
11.8. 2015 Písničky Voskovce/Wericha/Ježka
8.8. 2015 Svatební obřady Sokolov
Obřadní síň Sokolov
Obřadní síň Sokolov
function fblike(){document.getElementById('fb-like').innerHTML = '';}window.onload = fblike
návštěvníků stránky | |
---|---|
celkem | 43 610 |
tento týden | 101 |
dnes | 15 |